Ptám se na to, protože v roce 2018 měli John Isner a Kevin Anderson nejnovější sadu pro 50 her v jedné sadě. A v roce 2010 měli John Isner a Nicolas Mahut set trvající 138 her.

Chápu, že abyste vyhráli set, musíte vyhrát o 2 hry. Je tedy možné, aby tenisový zápas ve skutečnosti trval věčně, pokud by vítěz hry střídal každou hru? Nebo existuje časový limit / skóre, kde to úředníci nazývají?

Komentáře

• článek Wikipedie Nejdelší záznamy tenisových zápasů ( aktuální revize ) říká, že " French Open zůstává jediným Grand Slamem použít pravidla sady výhod ve finální sadě, která umožňuje neomezený počet her, dokud jeden hráč nebude o dva vpřed. " Fráze, které tam jsou, naznačují, že neexistuje žádné omezení – já doufám, že někdo najde oficiálnější zdroj.
  • Teoreticky by i jediný bod mohl trvat věčně, pokud hráči pokračují v rally bez ztráty výstřelů; ale v určitém okamžiku pravděpodobně ' d vyčerpají! Bod může s probíhající rally trvat donekonečna, hra může trvat donekonečna neustálým návratem ke dvojce a set může trvat věčně, když nikdy nebude hráč mít dvě hry před sebou (pokud nebude hrát s pravidly pro nerozhodný výsledek).

Odpověď

V závislosti na soutěži je velmi dobře možné, aby zápas trval navždy. Samotný tenis nemá žádná pravidla ohledně časového limitu. Podívejte se na nejdelší zápas, jaký kdy hrál , což trvalo celkem 11 hodin. Zápasy bez nerozhodného výsledku v poslední sadě mají tendenci trvat nejdéle.

Nemohu ověřit pravidla pro každou soutěž, takže zde je několik hlavních oborů:

V Wimbledon změnili pravidla tak, aby došlo k remíze nerozhodného výsledku po skóre 12-12 v poslední sadě, takže bude mnohem těžší mít zápasy trvající tak dlouho.

The Australian Open následoval Wimbledon zavedením závěrečné přestávky v remíze.

To ponechává French Open jako poslední Grand Slam bez remízy ve finální sadě a se zdá, že to tak zůstávají .

(Na US Open už mají nerozhodný výsledek pravidlo)